Mūsu mērķis – kļūt par vienu no lielākajiem un kvalitatīvākajiem transporta uzņēmumiem Baltijā.

Uzņēmums tika izveidots, apvienojoties loģistikas nozares speciālistiem ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi. Uzņēmums sāka darbu ar 20 kravas automašīnām un 40 darbiniekiem.

Šodien uzņēmumā strādā vairāk nekā 250 darbinieki, mūsu rīcībā ir 200 vilcēji ar tenta un refrižeratora puspiekabēm. Nākamgad plānojam paplašināt autoparku par vismaz 30 transportlīdzekļiem.

Strādāju šajā nozarē, jo patīk biznesa mainīgā vide. Prasme nepadoties un pielāgoties, nepārtraukti uzlabojot kvalitāti, ļāva pārdzīvot 2008. gada ekonomisko krīzi un turpināt attīstību. Mainoties valstu politiskajām situācijām, degvielas cenām un transporta tehnikai, vienmēr saglabājam galvenās mūsu uzņēmuma vērtības – izcilu kvalitāti un punktualitāti.
Kvalitāte un punktualitāte – tas ir mans biznesa moto.

Ginters Švānbergs
uzņēmuma OMWTRANS valdes loceklis

Futbola kluba „Nikars” oficiālie atbalstītāji

Uzņēmums vienmēr ir atbalstījis sportu – gan rīkojot sporta spēles, gan atbalstot Latvijas sportistus. Jau gadiem atbalstam arī Latvijas labāko telpu futbola komandu FK „Nikars”.
Lepojamies, jo ar daļēju mūsu atbalstu jau astoņus gadus pēc kārtas komanda ir izcīnījusi Latvijas Telpu futbola kausu.
Komandas spēlētāji pārstāv Latviju arī valsts izlasē un attīsta telpu futbola kustību, rīkojot bērnu un jauniešu treniņnometnes.
Komanda šogad starptautiskajā telpu futbola turnīrā Ocean Cup Futsal Kobe Festa Japānā starp 14 Japānas un 4 Eiropas spēcīgākajiem klubiem, izcīnīja 3. vietu un ir neapšaubāmi tituliem bagātākais telpu futbola klubs, izcīnot Latvijas kausu kopš 2008. gada un veidojoties par stipru konkurentu, lai cīnītos par starptautiskiem tituliem.
Apmeklē futbola kluba „Nikars” mājaslapu: fknikars.lv