Varam nodrošināt visdažādāko kravu pārvadājumus atbilstoši jūsu biznesa vajadzībām.

Zvaniet un mūsu speciālisti piedāvās labāko risinājumu.

Uzņēmuma autoparkā ir 200 Scania un Volvo vilcēju ar tenta un refrižeratora puspiekabēm.

160 vilcēji ir aprīkoti ar tenta puspiekabēm
40 vilcēji ir aprīkoti ar refrižeratora puspiekabēm

Vilcēji ar tenta puspiekabēm

Visām 160 tenta puspiekabēm ir regulējams iekšējais kravas telpas augstums no 2,7 līdz 3 m.
Kravas iespējams iekraut līdz 2,75 m augstumam, to veicot no abiem sāniem, aizmugures un augšas.
Katra tenta puspiekabe ir aprīkota ar divām starpsienām, pilnas komplektācijas plastmasas stūrīšiem un 16 drošības siksnām (500 daN) kravas stiprināšanai, Multilock sistēmu, XL sertifikātu, kā arī paaugstinātu kravnesību ar iespēju uzkraut līdz 29 t smagas kravas.
Puspiekabju risinājumi ļaujot iekraut un pārvadāt visdažādāko izmēru kravas un iekārtas.

Refrižeratora puspiekabes

Saldēto kravu pārvadāšanai piedāvājam 40 jaunas, kvalitatīvas, ar Carrier refrižeratoru iekārtām aprīkotas Schmitz puspiekabes. Carrier iekārtas nodrošina stabilu un nemainīgu saldēšanu nepieciešamajā temperatūrā vai noteiktā temperatūras amplitūdā, kā arī iespēju izdrukāt temperatūras rādītājus par noteiktu periodu – šim nolūkam uz refrižeratora puspiekabes ir uzstādīts printeris.
Iekārtas atbilst jaunākajiem izmešu standartiem, ir aprīkotas ar otro stāvu, ļaujot maksimāli, izmantot to ietilpību. Jūsu kravas drošībai konteineri ir aprīkoti ar papildu drošo slēdzeni.

Autoserviss

Uzņēmuma rīcībā ir servisa centrs, kurā mūsu speciālisti vienlaikus var veikt tehnisko apkopi vai remontdarbus trīs automašīnām. Servisa centra rīcībā ir viss nepieciešamais aprīkojums automašīnu un piekabju remontam, sākot no ritošās daļas un motora līdz elektronikai.